İdareciler ve halk Cumhuriyet Meydanı'nda bayramlaştı

-


Osmaniye'de Kurban Bayramı nedeniyle bayramlaşma programı düzenlendi.

İdareciler ve halk Cumhuriyet Meydanı'nda bayramlaştı
Osmaniye'de Kurban Bayramı nedeniyle bayramlaşma programı düzenlendi.
Osmaniye Valisi Kerem Al, Cumhuriyet Meydanı'nda kurulan çadırda düzenlenen bayramlaşma programında yaptığı konuşmada, bayramın birliğe, dirliğe ve kardeşliğe vesile olmasını diledi.
Bayramlarda sevginin, coşkuların paylaşıldığı, dargınlıkların unutulduğu, kucaklaşmaların olduğu güzel zaman dilimlerinin olduğunu dile getiren Vali Al, şöyle devam etti:
"Ne yazık ki bizim coğrafyamızda akan kan ve dinmeyen gözyaşı var. Dileğimiz o ki, bu bayramların akan kanın, dinmeyen gözyaşının dinmesine vesile olsun. İsteğimiz o ki, bayramları sevgi ve coşkuların paylaşıldığı güzel günler olarak geçsin. Bu vesileyle tüm Osmaniyeliler'in bayramını kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum."
AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, MHP Milletvekili Ruhir Ersoy ile Belediye Başkanı Kadir Kara'da birer konuşma yaparak vatandaşların bayramını kutladı.
Programa, AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Garnizon Komutan Vekili Piyade Yarbay Mustafa Aslan, Osmaniye İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman ve kurum müdürleri katıldı.
Programın ardından protokol, jandarma, polis evi ve huzurevindeki bayramlaşma programlarına katıldı. Ümit KahrımanSosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları