Kredi Yurtlar Kurumuna ziyaret

-

AK Parti Osmaniye Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mücahit Durmuşoğlu, Osmaniye Kredi Yurtlar Kurumunu ziyaret etti.

Kredi Yurtlar Kurumuna ziyaretAK Parti Osmaniye Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mücahit Durmuşoğlu, Osmaniye Kredi Yurtlar Kurumunu ziyaret etti.
Durmuşoğlu'nun gerçekleştirdiği ziyarette,Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Osmaniye İl Müdürü Oğuzhan Çetin'den yurt hakkında bilgiler alan Durmuşoğlu, daha sonra yurtta incelemeler yaptı.
KYK ziyaretinde Osmaniye İl Müdürü Oğuzhan Çetin ve ekibiyle bir araya gelerek yeni sezon öncesi kontrollerde bulunduklarını ifade eden Durmuşoğlu, Özverili çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutluyorum. Osmaniye'deki tüm yurtlarımız sezona hazır ve yeni misafirlerini bekliyor. Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi küçük bir MYO iken şimdi büyük bir üniversite haline dönüştü. Yeni kayıt dönemiyle birlikte çok sayıda öğrenci üniversitemizi tercih etti. Bununla birlikte öğrencilerimizin barınma problemini çözmek adına Osmaniye'ye bin kişilik yeni bir yurt yapılması projesi var. İnşallah projeyi bir an önce hayata geçirerek bu sorunu çözeriz dedi. Kasım KaradağSosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları