Osmaniye Demirspor, hedefini yüksek tutuyor

-

Osmaniye'yi bayanlar 2. Lig'de temsil eden Osmaniye Demirspor voleybol takımı yeni sezonda şampiyon olmak istiyor.

Osmaniye Demirspor, hedefini yüksek tutuyorOsmaniye'yi bayanlar 2. Lig'de temsil eden Osmaniye Demirspor voleybol takımı yeni sezonda şampiyon olmak istiyor.
Geçtiğimiz sezonu başarıyla tamamlayan takım yeni sezon için kadrosuna 4 yeni transferle takviye yaptı.
Hedeflerinin şampiyon olarak birinci lige çıkmak olduğunu ifade eden Osmaniye Demirspor Kulüp başkanı Erdal Kırıkkanat, Geçen seneki kadromuzu koruyarak, 4 transfer yaptık. Bu sene inşallah Osmaniyelilerin de desteği ile bu hedefimizi gerçekleştireceğiz. Ben bu zamana kadar bizlerden desteğini esirgemeyen Zorlu Enerji grubuna teşekkür ediyorum dedi.
Amanos Kafe'de gerçekleştirilen basın toplantısına yönetim kurulu üyeleri Engin Gür, Hülya Önal ve Özlem Gök ile birlikte voleybol takımı hocası Halil İbrahim Döndü katıldı.
Toplantıda takıma yeni kazandırılan Merinosspor'dan Pasör Yeşim Demircan, Mersin Üniversitesi'nden Orta Oyuncu Sezen Eryılmaz, Mersin Büyükşehir Belediyespor'dan Orta Oyuncu Kübra Kaya ve Adana Denizspor'dan Köşe Oyuncu Ela Adakoğlu, kendilerini Osmaniye Demirspor'lu yapan sözleşmeleri imzaladılar.
Takımın hocası Halil İbrahim Döndü de yapılan transferler ile takımın daha da güçlendiğini belirterek, İnşallah önemli aksilikler olmazsa bu sene birinci lige çıkarız. Lig fikstürü 2 Eylül'de belli olacak. Tüm Osmaniyelilerden takımımıza destek bekliyoruz. Hep birlikte inşallah başarılı olacağız diye konuştu. Haber MerkeziSosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları