Vatandaş, kavşağın araç trafiğine açılmasını bekliyor

-

Osmaniye'de Musa Şahin Bulvarı üzerinde bulunan belediye kavşağındaki yolun kapatılması aylardır vatandaşları zor durumda bırakıyor.

Vatandaş, kavşağın araç trafiğine açılmasını bekliyorOsmaniye'de Musa Şahin Bulvarı üzerinde bulunan belediye kavşağındaki yolun kapatılması aylardır vatandaşları zor durumda bırakıyor.
Osmaniye şehir merkezindeki bulvar üzerindeki 4 yolun kesiştiği yolun araç trafiğine kapatılmasının ardından yaşanan trafik yoğunluğu vatandaşların tepkisini çekmeye devam ediyor.
Vatandaşlar, trafik keşmekeşliğine çözüm üretmek yerine mevcut yolların kapatılması karşısında yaşanan aksaklıkların kendilerini mağdur ettiğini dile getiriyor.
Dr. Sadık Ahmet Caddesi ve Musa Şahin Bulvarının kesiştiği yolun kapatılmasından sonra geçişlerde zorlandıklarını söyleyen vatandaşlar, bu konudaki çözümü Valilikten beklediklerini dile getirdiler.
Trafiği rahatlatmak için yol kapatılır mı?
Özellikle acil durumlarda ve mesai çıkışlarında zor durumda kaldıklarını belirten vatandaşlar, Acil bir durum olduğunda yola çıkmakta zorlanıyoruz. Kapatılması gerekilen yollar var iken Bulvar üzerindeki bu kavşağın kapatılması yanlış bir uygulama. Aylardır bunun sıkıntısını vatandaşlar çekiyor. Şehir trafiğini rahatlatmak için yollar açılması gerekirken, bu kavşağın kapatılması ne kadar manidar. Zaten yolların durumu ortada. Araç sayısı arttığı için bir trafik yoğunluğu var. Biz vatandaşlar olarak bu konuda yetkililerden bir çözüm istiyoruz ifadelerini kullandılar. Haber Merkezi
Sosyal Medya'da Paylaş
Facebook Yorumları